W dniu 26 listopada, zarówno dzieci, jak i młodzież, wzięły udział w gminnym konkursie piosenki patriotycznej w Serbach.

Nicole Konrad w kategorii solista klas 1-3 zdobyła 1 miejsce, ten sukces wyśpiewała piosenką “Jest takie miejsce”.

Grupa zerówkowa, w składzie Igor Fortuna, Julia Czekańska, Julia Malara oraz Zuzia Tobólska, zasłużenie zajęła 3. miejsce w kategorii zespołów przedszkolnych, prezentując utwór “Polska to mój kraj”.

Zespół uczniów klas 1-3, w którym występowali Catharina Lucy van VELZEN, Weronika Kwarcińska, Julia Woźniak i Julia Rudyka, zdobył 2. miejsce za wykonanie piosenki “Szara piechota”. Natomiast zespół klas 7-8, w składzie: Kacper Malara, Lena Antkowiak, Julia Uciechowska i Dominika Kazimierczak, otrzymał specjalne wyróżnienie za interpretację utworu “Mury”.

W kategorii solistów klas 7-8, Judyta Napierała z piosenką “Deszcz jesienny deszcz” zdobyła 3. miejsce oraz specjalną nagrodę przyznaną przez Panią Dyrektor Szkoły Agnieszkę Rajchel za wybitną interpretację i wzruszające wykonanie utworu.

Milena Mackiewicz, prezentując “Biały krzyż” zdobyła 3 miejsce w kategorii solistów klas 7-8.

Wszyscy uczestnicy zdobyli dyplom oraz nagrodę.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy im dalszych sukcesów. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.