Drodzy Uczniowie i Rodzice !

Serdecznie zapraszamy do udziału w Rodzinnym Konkursie Plastycznym ,,Magiczna Ozdoba Bożonarodzeniowa”.

Konkurs dedykowany jest dla wszystkich Przedszkolaków oraz klas I – VIII.

Ideą konkursu jest wspólne, rodzinne i kreatywne spędzanie czasu podczas tworzenia magicznych i niepowtarzalnych ozdób. Dzięki temu razem stworzymy w szkole Kiermasz Świąteczny, podczas którego można będzie nabyć Wasze dzieła:) Fundusze pozyskane z kiermaszu zostaną w całości przekazane na podopieczną Fundacji Złotowianka. Pomagajmy w tym magicznym czasie!

Technika i materiały wykonania prac są dowolne, czyli wszystko to, co nam wyobraźnia podpowie. Rodzice tworzą z dziećmi. Liczy się pomysłowość, oryginalność i wspólne tworzenie. Prac nie podpisujemy, zostaną one odpowiednio oznaczone przez organizatorów.

Najpiękniejsze ,,Magiczne Ozdoby Bożonarodzeniowe,, wyłonimy drogą głosowania, w którym wezmą udział wszyscy uczniowie i pracownicy naszej szkoły. Każdy z uczestników konkursu otrzyma dyplom, a na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe. Prace należy dostarczyć do organizatorów konkursu w terminie do 15 grudnia 2021r.

Zapraszamy do udziału w konkursie życzymy miłego i kreatywnego tworzenia ?

Karolina Dancewicz Żaneta Skoczylas