Dnia 13 grudnia uczniów klas 1-3 odwiedziła bardzo wyjątkowa, barwna, wspaniała osoba – Pani Krystyna Przewłocka.

Pani Krystyna wiele, wiele lat pracowała jako dyrektor przedszkola, pełna pomysłów i uwielbienia do dzieci. Pani Krystyna jest też autorką książek – jej książki dzieci mogą już wypożyczać w naszej szkolnej bibliotece!

Spotkanie było barwne, radosne. Dzieci wykazały się ogromnym zainteresowaniem, a Pani Krystynie udało się zaktywizować je do udziału w zajęciach. Zachwyciliśmy się wierszykami naszej Autorki, zarówno dzieci, jak i my – nauczyciele 🙂

To było spotkanie na 6! Albo i na 6 z plusem…

Serdecznie dziękujemy Pani Krystyna Przewłocka za odwiedzenie naszej szkoły i przewspaniałe spotkanie autorskie.

To cudowne móc gościć tak wspaniałe osoby jak Pani. Zachwyciła nas Pani swoją energią i pomysłami.

Dziękujemy!