Witamy wakacje!
W piątek w naszej szkole odbyło się uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022. Uroczystość rozpoczęła Msza Święta, która w tym roku odbyła się w formie polowej, na terenie naszej szkoły.
Z niektórymi uczniami żegnamy się tylko na czas wakacji. Wrócimy we wrześniu bogatsi o nowe wspomnienia i ciekawe doświadczenia. Część uczniów jednak już nie wróci do naszych ławek – zakończyli oni swoją przygodę ze szkołą podstawową, by wyruszyć dalej w świat… Z jednej strony jest nam przykro, że tracimy tak wartościowe osoby, a z drugiej jesteśmy niesamowicie dumni i życzymy im wszystkiego, co najlepsze! Dużo jeszcze przed Wami! Zawsze będziecie mile widziani w naszych progach. Podczas piątkowej uroczystości to właśnie nasi absolwenci, przygotowani przez Panią Zosię Baranowską i Panią Agnieszkę Kloc, grali pierwsze skrzypce. Zaprezentowali bogaty występ artystyczny. Zatańczyli, między innymi, niesamowitego poloneza (nieskromnie musimy napisać, że wyszło im to wspaniale – włożyli mnóstwo pracy w nauczenie się tak skomplikowanego i robiącego wrażenie układu!).
Było wręczanie nagród, były pożegnania i gratulacje. Kilka słów powiedział Wójt Bartłomiej Zimny, oraz oczywiście Pani Dyrektor Beata Sawicka.
Uroczystość przebiegła w bardzo przyjemnej, pełnej wzruszenia atmosferze.